המלצות

ועד הבית שפירא 21, בת ים

החל מההזמנה הראשונה על ידי מנהל המכירות שלכם מר רונן דיין קיבלנו את השירות היעיל המהיר והטוב ובחרנו בחומרים טובים ויפים. ואכן גם הביצוע היה טוב ומיוחד ובזמן.

למכתב במלואו

דרור יונה

אנו רוצים להודות לכם על ביצוע העבודה בקניון. הצוות מקצועי, יסודי, מהיר ושירותי. אנו מאוד מרוצים מהתוצאה.

למכתב במלואו

ועד הבית בר אילן 11, כפר סבא

העבודה בוצעה בהתייעצות עם רונן שהוכיח מסירות, נאמנות, שרות, התמדה ועמידה איתנה על דעתו ללא סייג וכחל. יישר כוח! 


למכתב במלואו

מיכאל ברנשטיין וועד בית סלנט 65, פ"ת

רונן דיין ביצע עבודה טובה ומושלמת. הלקוחות וכל הדיירים מרוצים מעבודתו. ממליצים לכל אחד. שרות אדיב, עמידה בזמנים וביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

למכתב במלואו

ועד הבית - תמר 9 נווה מונסון

אנו מודים לחברת "צבע עלית" על שיפוץ מעלית. שיפוץ המעלית בוצע ברמה גבוהה והשירות היה מקצועי ואמין. רונן סוכן המכירות הגיע וייעץ לנו בואפן מקצועי ואף הביע את דעתו האמינה כלפי שיפוץ המעלית. החברה ועובדיה עמדו בלוחות הזמנים שנקבעו וביצעו את עבודתם ללא פשרות והתוצאה – לשביעות רצוננו.

למכתב במלואו

יניב שניידרמן - ועד בית יסמין 4, קרית ביאליק

במסגרת סקר שוק שערכתי, התרשמתי מאוד מהמקצוענות של רונן בתחום ולאחר פגישה קצרה סגרנו עסקה. יש לציין שקדמו למפגש הרבה שאלות טלפוניות וגם לאחר חתימת העסקה ותמיד קיבלתי מענה בכל שעה. כמו כן ביום השיפוץ ראיתי את רונן שותף בתהליך השיפוץ, התרשמתי מאוד לחיוב מהתחומים הבאים: מקצועיות, אינטליגנציה, אכפתיות, הבנה, יחסי עבודה נהדרים. התוצאה הסופית שהתקבלה לאחר שיפוץ המעלית מעל למצופה

למכתב במלואו

אלי סונבוליאן- ועד הבית משה שרת 29, חולון

ברצוני להודות לכם על עבודה המקצועית, נקייה ומושלמת שבצעתם אצלנו בשיפוץ תא המעלית. רונן הוא איש נעים לשיחה, משדר אמינות ויודע לשכנע. יש להזכיר שגם הצוות המבצע עשו עבודה טובה מאוד

למכתב במלואו

רמי כהן- ועד הבניין שמעון בן צבי 7, גבעתיים

ברצוני להודות לחברתך על העבודה שביצעתם בבניינו. החל מהתקשרות הראשונית דרך בחירת השיפוץ הדקורטיבי שמתאים לנו בליוויו המקצועי של רונן תוך המלצות שלו עם בחינת עבודות שלכם באזורנו. היישום והתוצאה הסופית היה לשביעות רצוננו המלאה.

למכתב במלואו

אני לוי - ועד הבניין רחוב המחתרת 14 רעננה

ראוי לציין לשבח את רונן שבנוסף למקצועיות שלו , גילה הרבה סבלנות וידע תמיד לענות על כל שאלותינו ולהפיג את כל החששות שהיו לנו .

ומניסיונו הרב נתן לנו הרבה טיפים חשובים מאוד להצלחת העבודה שכללה גם החלפת פנלים 

למכתב במלואו

עינת פסח - ועד בית משה סנה 15 רעננה

תודה רבה עבור חידוש המעלית עשיתם עבודה יוצאת מן הכלל !

דיירי הבניין התפעלו ושיבחו את התוצאה ,רציתי לציין לשבח את רונן את טיפולו הקשוב ,האדיב והמקצועי 

למכתב במלואו
טואול - בניית אתרים