חידוש מעלית – איך מתחילים?

פרויקט מוצלח של חידוש מעלית בבניין מתחיל בבחירה חכמה של חברה מקצועית ומנוסה. בשוק הישראלי פועלות לא מעט חברות שמציעות שירותי חידוש מעליות בטווחי מחירים משתנים. אתם מתבקשים לקבל החלטה נכונה ולבחור בחברה שמסוגלת להתחייב לרמה גבוהה של בטיחות, עיצוב, אבזור, שירות ועמידה בזמנים. בתחום כה רגיש לא תוכלו להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר.


חברה וותיקה ומנוסה בתחום
העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר כאשר תבחרו בחברה שיש לה ניסיון עשיר בתחום, צוות עובדים מוכשר ואמין, ציוד חדיש והיכרות עם מיטב חומרי הגלם. על מנת להיות רגועים בידיעה שבחרתם נכון תקפידו לשוחח עם לקוחות שקבלו בעבר שירות מהחברה, תבחנו את חוות הדעת ואף תבקרו בבניינים בהם השלימה לאחרונה החברה עבודות חידוש מעלית. חברות רציניות בתחום מספקות הצעת מחיר כתובה ומפורטת. הן לא חוששות להתחייב ללוחות זמנים ולקחת אחריות על העבודה כולה.


חידוש מעלית בבניין ישן
המעלית משמשת את כל דיירי הבניין מספר פעמים ביום כך שהיא צוברת בלאי במהרה. טיפולי תחזוקה שוטפים נדרשים על פי חוק לכל מעלית בכל מבנה. חידוש מעלית בבניינים ישנים מומלץ כאשר המעלית הופכת איטית, פחות אמינה ולא נעימה לשימוש. יש למעלית תפקיד חשוב ברושם הראשוני שהמבקרים בבניין מגבשים עליו ועליכם. לאחר שהשקעתם משאבים רבים בעיצוב הבית, לא תרצו לפגוע בתדמית שלכם עם מעלית ישנה ומוזנחת. שיפוץ של המעלית מעלה את ערך הנכס.
חידוש מעלית חיוני מסיבות אסתטיות ומסיבות טכניות. אם שמתם לב שמספר התקלות במעלית עולה, כדאי לשקול אופציה של חידוש מעלית מקצועי. עבודת החידוש מתמקדת גם בהחלפת חלקים בלויים, גם בחידוש המערכות וגם בשיפוץ דקורטיבי חיצוני. לאחר החידוש תתקבל מעלית בטיחותית, מהירה, יעילה, מדויקת, נעימה ומרשימה. חשוב לציין שהפרויקט כולו מתבצע על פי הדרישות של משרד העבודה ובהתאם לתקן.
הניסיון והידע הרחב של החברה בא לידי ביטוי בתוצאות. עבודות חידוש מעליות מתבצעות בכל סוגי הבניינים תוך טיפול במנגנונים הפנימיים והחלפת חלקים. הצוות עובד על פי נהלי הבטיחות המחמירים ביותר כך שאתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהפקדתם את המעלית שלכם בידיים טובות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן