שיפוץ מעליות – העלאת ערך הנכס

רובנו לא מזהים את התפקיד החשוב של המעלית בבניין ואת ההשפעה שלה על איכות החיים ועל השווי של הדירות. פעולות תחזוקה בסיסיות נדרשות על פי חוק על מנת להבטיח שימוש בטיחותי במעלית. שיפוץ מעליות עולה על הפרק כאשר דיירי הבניין אינם מעוניינים להסתפק עוד במעלית סבירה ומבקשים לשדרג את המעלית הישנה ולהעלות כך את רמת החיים.
עבודות השיפוץ מתבצעות על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמציע רזומה עשיר בפרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים. הצוות מכיר את כל סוגי המעליות ויודע להתאים לכל מעלית ולכל תקציב פרויקט שיפוצים. ניתן להזמין שיפוץ מעליות מלא שכולל החלפת מנוע, כבלים וחלקים נוספים או שיפוץ דקורטיבי נקודתי בלבד. על פי בקשה שלכם נחליף את הרצפה, התאורה, הפאנלים, המראה ועוד.


השירות המקצועי הטוב ביותר
בתחום רגיש כמו שיפוץ מעליות לא תרצו להתפשר. על מנת שתרגישו בטוחים להשתמש במעלית בכל יום, אתם צריכים לבחור בחברה אמינה ששמה דגש על נהלי בטיחות ועבודה בהתאם לתקן. השירות המקצועי של החברה בא לידי ביטוי בשימוש בחומרי גלם איכותיים וציוד חדיש, טיפול אפקטיבי ויעיל בכל תקלה, היכרות עם כל סוגי המעליות, עמידה בזמנים, אדיבות ומתן הסברים על טיפול מונע שמאריך את תקופת השימוש שלכם במעלית החדשה. לנו יש את היכולת להפוך את המעלית הישנה שלכם למעלית חדשה לחלוטין. נשמח לצרף אתכם אל רשימת הלקוחות המרוצים שלנו.


מתי כדאי לשפץ את המעלית?
מראה מיושן של המעלית מעיד על צורך בשיפוץ קוסמטי. כדאי לנצל את ההזדמנות ולבצע בדיקה מקיפה של כל המנגנונים על מנת להחליף חלקים בלויים ולשפר את התפקוד של כל המערכות. נצלו את ההזדמנות להחליף את המראה הישנה בחדשה וכך גם את גופי התאורה. במעליות ישנות נמליץ על תוספת של אלמנטים דיגיטליים חדישים. נבצע שיפוץ מעליות גם כאשר יש בכך צורך מטעמי בטיחות או כאשר מתעורר צורך בהגדלת המעלית. את השיפוץ אפשר לבצע יחד עם שיפוץ של הבניין כולו או בנפרד. אם הבניין כולו עובד כעת שיפוץ צרו קשר לקבלת שירות מצוות מקצועי שמתמחה בחידוש מעליות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן