שיפוץ מעליות – העלאת ערך הנכס

רובנו לא מזהים את התפקיד החשוב של המעלית בבניין ואת ההשפעה שלה על איכות החיים ועל השווי של הדירות. שיפוץ מעליות עולה על הפרק כאשר דיירי הבניין אינם מעוניינים להסתפק עוד במעלית סבירה ומבקשים לשדרג את המעלית הישנה ולהעלות כך את רמת החיים.

עבודות השיפוץ מתבצעות על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמציע רזומה עשיר בפרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים. הצוות מכיר את כל סוגי המעליות ויודע להתאים לכל מעלית ולכל תקציב פרויקט שיפוצים. ניתן להזמין שיפוץ מעליות מלא שכולל שיפוץ דקורטיבי על פי בקשה שלכם נחליף את הרצפה, התאורה, הפאנלים, המראה ועוד.


השירות המקצועי הטוב ביותר

בתחום רגיש כמו שיפוץ מעליות לא תרצו להתפשר, השירות המקצועי של החברה בא לידי ביטוי בשימוש בחומרי גלם איכותיים וציוד חדיש, היכרות עם כל סוגי המעליות, עמידה בזמנים, אדיבות ומתן הסברים על טיפול מונע שמאריך את תקופת השימוש שלכם במעלית החדשה. לנו יש את היכולת להפוך את המעלית הישנה שלכם למעלית חדשה לחלוטין. נשמח לצרף אתכם אל רשימת הלקוחות המרוצים שלנו.מתי כדאי לשפץ את המעלית?

מראה מיושן של המעלית מעיד על צורך בשיפוץ קוסמטי. נצלו את ההזדמנות להחליף את המראה הישנה בחדשה וכך גם את גופי התאורה. במעליות ישנות נמליץ על תוספת של אלמנטים דיגיטליים חדישים. נבצע שיפוץ מעליות גם כאשר מתעורר צורך בהגדלת המעלית. את השיפוץ אפשר לבצע יחד עם שיפוץ של הבניין כולו או בנפרד. אם הבניין כולו עובד כעת שיפוץ צרו קשר לקבלת שירות מצוות מקצועי שמתמחה בחידוש מעליות.

טואול - בניית אתרים