שיפוץ מעלית בבית משותף

 

בעלי דירות בבניינים משותפים חולקים באחריות לתחזוקה וניהול של השטח המשותף. המעלית בבניין נמצאת תחת אחריותם כך שהם נדרשים להשתתף באופן קבוע בהוצאות התחזוקה. דמי ועד הבית שמשלמים הדיירים משמשים למימון הוצאות שוטפות לטיפול במעלית ותיקון תקלות. דרישה לשיפוץ המעלית עולה על הפרק כאשר התקלות הופכות תכופות, במקרים בהם לא ניתן עוד לתקן את המעלית ובמצבים בהם נדרש שיפוץ קוסמטי.
אם אתם עומדים בפני פרויקט שיפוץ מעלית בבית משותף כדאי לנצל את ההזדמנות להחלפת המערכות הישנות במעלית במערכות מודרניות. החלפה של המנוע מומלצת על מנת להפוך את המעלית למהירה, מדויקת, בטיחותית ויעילה יותר. יחד עם המנוע תחליפו גם את הכבלים ותתקינו לוחות פיקוד ממוחשבים חדישים. עבודת השיפוץ תתבצע תוך שימוש בחלקים מקוריים ואיכותיים.


עיצוב פנימי של מעליות
כל מעלית ישנה אפשר להפוך למעלית חדישה, מעוצבת ומרשימה. בין אם יש אצלכם בבניין מעלית קטנה ובין אם מדובר במעלית גדולה, אפשר לשפץ אותה ולהפוך אותה למקור גאווה בעבור כל דיירי הבניין. שיפוץ מעלית בבית משותף יכלול ציפוי חדש לקירות, התקנת תקרה חדשה, חידוש של הריצוף, התקנת לוח כפתורים חדש, שילוב של אבזור חדיש ותוספת של מראה, מעקה וגופי תאורה. אתם לא תאמינו שהמעלית הישנה שלכם יכולה להפוך למעלית מודרנית ומעוצבת.


ללא פשרות בתחום הבטיחות
כחברה מיומנת ומובילה בתחום המעליות, אנו שמים דגש על רמה גבוהה של שירות ומקצועיות. כל פרויקט שיפוץ מעלית בבית משותף יתבצע תוך הקפדה על תקנות בטיחות מחמירות. כל החלקים בהם נעשה שימוש הם חלקים בעלי תו תקן. המוניטין של החברה מדבר בעד עצמו. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לעבודת שיפוץ מעלית שתתבצע על ידי צוות מובחר – צרו קשר.
אתם מתחילים את היום ומסיימים אותו בנסיעה במעלית של הבניין. ההשקעה בחידוש של המעלית תבוא לידי ביטוי בשיפור איכות החיים בבניין. מעלית משופצת תצליח לבצע את עבודתה בצורה מדויקת ומהירה יותר. עם מעלית חדישה ומודרנית הבניין כולו נראה טוב יותר והערך של הדירות עולה בהתאם. הגיע הזמן שתשקיעו בעצמכם ותצאו מהבניין בכל בוקר עם חיוך על הפנים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן