שיפוץ מעלית – שאלות נפוצות

הנכם מוזמנים ליהנות משירות שיפוץ מעלית לשיפור רמת הבטיחות ואיכות החיים בבניין. המעלית הקיימת תעבור שיפוץ ושדרוג בהתאם לתכנית שמורכבת על ידי מיטב אנשי המקצוע. התהליך כולו מתבצע בשיתוף פעולה מלא ובתיאום מולכם. התוצאה הסופות תהיה מעלית בטיחותית יותר, נוחה לשימוש, מתקדמת, מודרנית ומעוצבת. המעלית היא כרטיס הביקור של הבניין. בפעם הבאה שאתם משתמשים במעלית נסו לחשוב מה המעלית שלכם מספרת עליכם.


מתי כדאי לשפץ את המעלית?
בין אם אתם משפצים כעת את הבניין כולו ובין אם לא, אפשר וכדאי לשפץ כל מעלית ישנה. השיפוץ מומלץ לשיפור המראה החיצוני של המעלית, נוחות השימוש ורמת הבטיחות. דיירי הבניין משתמשים במעלית בתדירות גבוהה כך שהבלאי גבוה ויש צורך בתחזוקה שוטפת. עבודות שיפוץ מעלית כדאי לבצע באמצעות חברה מקצועית, אמינה ומנוסה. חברות שמתמחות בשיפוץ מעליות מחזיקות במלאי חלקים, מכירות היטב את כל סוגי המעליות ומצרפות לכל עבודה תעודת אחריות.


מה כולל פרויקט שיפוץ מעלית?
כאשר אתם פונים אל חברה מקצועית ומובילה בתחום, פרויקט השיפוץ יתבסס על תכנית אישית שתואמת את רמת הבלאי, המאפיינים של המבנה, סוג המעלית, גילה, תדירות השימוש, בקשות מיוחדות והגדרת התקציב. שיפוץ מעלית הוא הרבה יותר מחידוש אסתטי. הלקוחות שלנו שמזמינים שיפוץ מעלית משפרים את בטיחות השימוש, נהנים ממעלית מהירה יותר, יעילה ומדויקת. כמעט תמיד ניתן יהיה לשפר את יכולת ההעמסה של המעלית ואת חווית השימוש.
בתוך פרויקטים של שיפוץ מעלית ניתן לכלול החלפת כבלים למעלית, החלפה של לוח פיקוד, החלפת הדלתות הקיימות בחדשות, חידוש ושדרוג בקרי המהירות, שיפור דקורטיבי משמעותי. אופי הפרויקט והיקפו נקבעים בהתאם למצב הנוכחי של המעלית ולהעדפות של מקבלי ההחלטות בבניין. השיפוץ הדקורטיבי יכלול את חידוש הרצפה, החלפה או צביעה של הדלתות, חיפוי נירוסטה/שטיח/פורמייקה, התקנה של גופי תאורה, התקנה של מערכת לחצנים חדישה ומודרנית. כדאי לנצל את השיפוץ להוספת מראה למעלית, מעקה, פרזולים ושאר אלמנטים דקורטיביים.


איך בוחרים חברת שיפוץ מעליות?
פרויקט של שיפוץ מעלית כדאי תמיד להפקיד בידיים מקצועיות ומנוסות. בחירה חכמה תהיה חברה שיודעת לבצע את כל הפעולות הדרושות לשיפוץ המעלית, מכירה היטב את אבזור הבטיחות המתקדם ביותר ויודעת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן